SLDA92-2R660G-S1TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SLDA92-2R660G-S1TF
JLCPCB Part #
C361625
Package
SMD,9x2mm
Description
-40℃~+85℃ 1mm 2 2.66GHz 200MHz 2mm 3W 3dBi 50Ω 9mm SMD,9x2mm Antennas ROHS