WL1608FS85NMTFM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
WL1608FS85NMTFM01
JLCPCB Part #
C6349951
Package
0603
Description
1.4A 60mΩ 85nH ±20% 0603 Power Inductors ROHS