SWRH1207B-1R0NT
MFR.Part #
SWRH1207B-1R0NT
JLCPCB Part #
C127801
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10A 1uH 9mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS