MWSA1205-1R0MT
MFR.Part #
MWSA1205-1R0MT
JLCPCB Part #
C149568
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
1uH 2.2mΩ 26A ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS