SDCL1005C5N6STDFM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005C5N6STDFM01
JLCPCB Part #
C279773
Package
0402
Description
300mA 300mΩ 5.6nH Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS