MWLA0603S-6R8MT
MFR.Part #
MWLA0603S-6R8MT
JLCPCB Part #
C6121498
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
4.5A 6.8uH 60mΩ 8A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS