SDCL0603Q5N6ST02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q5N6ST02B03
JLCPCB Part #
C279691
Description
13@500MHz 350mA 400mΩ 5.5GHz 5.6nH Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS