HQ0603Q39NHT01
MFR.Part #
HQ0603Q39NHT01
JLCPCB Part #
C6269520
Description
1.5GHz 12@300MHz 150mA 2Ω 39nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS