SDCL0603Q5N6JT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q5N6JT02B03
JLCPCB Part #
C7075196
Description
13@500MHz 350mA 400mΩ 5.5GHz 5.6nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS