SDCL0603Q6N8JT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q6N8JT02B03
JLCPCB Part #
C279892
Description
13@500MHz 300mA 5.5GHz 500mΩ 6.8nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS