HQ1005C7N3JT
MFR.Part #
HQ1005C7N3JT
JLCPCB Part #
C145041
Description
160mΩ 22@250MHz 550mA 5GHz 7.3nH Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS