SDCL0402H2N2CT01
MFR.Part #
SDCL0402H2N2CT01
JLCPCB Part #
C6802350
Package
01005
Description
2.2nH 200mA 550mΩ 7.5GHz 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS