MPH160809S4R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MPH160809S4R7MT
JLCPCB Part #
C361633
Package
0603
Description
4.7uH 400mΩ 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS