MWSD1005CP3N3SSTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005CP3N3SSTF
JLCPCB Part #
C5800812
Package
0402
Description
1.7A 3.3nH 45mΩ 0402 Power Inductors ROHS