MWLA1707S-220MT
MFR.Part #
MWLA1707S-220MT
JLCPCB Part #
C6929805
Package
SMD,17.5x17mm
Description
12A 18A 22uH 26.5mΩ ±20% SMD,17.5x17mm Power Inductors ROHS