SDCL0603Q1N5ST02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q1N5ST02B03
JLCPCB Part #
C370128
Description
1.5nH 120mΩ 13@500MHz 15GHz 600mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS