SDNT2012X473F4050FTF
MFR.Part #
SDNT2012X473F4050FTF
JLCPCB Part #
C2994649
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 0.85mm 1.25mm 200mA 200mW 2mW/℃ 2mm 4050K 47kΩ 5s ±1% ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS