CD54NP-820KC
MFR.Part #
CD54NP-820KC
JLCPCB Part #
C2455152
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
580mA 600mΩ 82uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS