RCR664DNP-471K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR664DNP-471K
JLCPCB Part #
C6171292
Package
Plugin,D=6mm
Description
2.85Ω 210mA 470uH ±10% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS