RCH895NP-821K
MFR.Part #
RCH895NP-821K
JLCPCB Part #
C2454536
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.57Ω 240mA 320mA 820uH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS