RCR1010NP-150M
MFR.Part #
RCR1010NP-150M
JLCPCB Part #
C2455470
Package
Plugin,D=10mm
Description
15uH 25.1mΩ 3.2A 4A ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS