RCH106NP-6R3M
MFR.Part #
RCH106NP-6R3M
JLCPCB Part #
C2454631
Package
Plugin,D=10mm
Description
23.1mΩ 4.2A 6.3uH ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS