CDEP13D76T150NP-3R6MC-105
MFR.Part #
CDEP13D76T150NP-3R6MC-105
JLCPCB Part #
C2594379
Package
SMD-3P,13.5x13.5mm
Description
15A 17.2A 3.6uH 3.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD-3P,13.5x13.5mm Power Inductors ROHS