RCH106NP-1R0N
MFR.Part #
RCH106NP-1R0N
JLCPCB Part #
C7276891
Package
Plugin,D=10mm
Description
1uH 5mΩ 9.3A ±30% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS