CDRH8D28NP-100NC
MFR.Part #
CDRH8D28NP-100NC
JLCPCB Part #
C2897805
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
10uH 2.5A 2.5A 36mΩ ±30% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS