RCH895NP-680K
MFR.Part #
RCH895NP-680K
JLCPCB Part #
C2639171
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.1A 140mΩ 68uH 810mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS