RCH8011NP-270L
MFR.Part #
RCH8011NP-270L
JLCPCB Part #
C2639201
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
2.6A 2.6A 27uH 52mΩ ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS