RCH895NP-470K
MFR.Part #
RCH895NP-470K
JLCPCB Part #
C6758129
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.3A 100mΩ 47uH 990mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS