CDR7D28MNNP-1R2NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-1R2NC
JLCPCB Part #
C2454273
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.2uH 16.4mΩ 4.5A 5.9A ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS