RCH875NP-680K
MFR.Part #
RCH875NP-680K
JLCPCB Part #
C2454669
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.1A 200mΩ 680mA 68uH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS