CDRH127NP-270MC
MFR.Part #
CDRH127NP-270MC
JLCPCB Part #
C2998769
Package
SMD,12x12mm
Description
27uH 3.4A 4.7A 45.9mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS