RL110-101K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL110-101K-RC
JLCPCB Part #
C1329993
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.7A 100uH 160mΩ ±10% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS