CDRH70D45BT150NP-3R3NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH70D45BT150NP-3R3NC
JLCPCB Part #
C2594372
Package
SMD,7.7x7.3mm
Description
13mΩ 3.3uH 5.1A 5.1A AEC-Q200 ±30% SMD,7.7x7.3mm Power Inductors ROHS