CDRH5D28RBH125NP-2R4PC
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-2R4PC
JLCPCB Part #
C2599431
Package
SMD,6x5.9mm
Description
2.4uH 21.5mΩ 3.2A 5.3A AEC-Q200 ±25% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS