CDR6D28MNNP-470NC
MFR.Part #
CDR6D28MNNP-470NC
JLCPCB Part #
C2453285
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.05A 367mΩ 47uH 720mA ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS