CD54T125NP-221KC
MFR.Part #
CD54T125NP-221KC
JLCPCB Part #
C2599418
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.08Ω 220uH 360mA 360mA AEC-Q200 ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS