CDRR105NP-3R3NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRR105NP-3R3NC
JLCPCB Part #
C2897809
Package
SMD,10.4x10.4mm
Description
16.8mΩ 3.3uH 4.8A 5.6A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.4x10.4mm Power Inductors ROHS