CR75NP-121KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CR75NP-121KC
JLCPCB Part #
C918862
Package
SMD,7.8x7mm
Description
0.47mΩ 120uH 660mA Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS