201610CDMCDDS-1R0MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
201610CDMCDDS-1R0MC
JLCPCB Part #
C2998774
Package
0806
Description
1uH 3A 57mΩ Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS