RCH110BNP-271K
MFR.Part #
RCH110BNP-271K
JLCPCB Part #
C6263706
Package
Plugin,D=10mm
Description
270uH 360mΩ 870mA ±10% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS