CDRH60D45BT150NP-101MC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-101MC
JLCPCB Part #
C2890513
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
100uH 340mΩ 610mA 610mA AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS