RCH855NP-6R8M
MFR.Part #
RCH855NP-6R8M
JLCPCB Part #
C2639288
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
2.1A 2.9A 42mΩ 6.8uH ±20% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS