CMD5D13NP-150MC
MFR.Part #
CMD5D13NP-150MC
JLCPCB Part #
C17407565
Package
SMD-4P,6x5.2mm
Description
15uH 300mΩ 570mA 950mA ±20% SMD-4P,6x5.2mm Power Inductors ROHS