CDRH50D18RLDNP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH50D18RLDNP-100MC
JLCPCB Part #
C2454409
Package
2020
Description
10uH 720mA 720mA 79mΩ ±20% 2020 Power Inductors ROHS