CMD4D13NP-150MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CMD4D13NP-150MC
JLCPCB Part #
C2455049
Package
SMD-4P,4.3x4.1mm
Description
15uH 391mΩ 450mA 580mA ±20% SMD-4P,4.3x4.1mm Power Inductors ROHS