CLS6D23NP-4R6NC
MFR.Part #
CLS6D23NP-4R6NC
JLCPCB Part #
C2454953
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.23A 1.87A 4.6uH 65mΩ ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS