CLS6D28NP-220NC
MFR.Part #
CLS6D28NP-220NC
JLCPCB Part #
C2455562
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
22uH 275mΩ 920mA ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS