CLS62NP-222KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS62NP-222KC
JLCPCB Part #
C2455453
Package
SMD-4P,6.8x6.6mm
Description
2.2mH 25.8mΩ 50mA ±10% SMD-4P,6.8x6.6mm Power Inductors ROHS