CLS62NP-152KC
MFR.Part #
CLS62NP-152KC
JLCPCB Part #
C2455422
Package
SMD-4P,6.8x6.6mm
Description
1.5mH 15Ω 64mA ±10% SMD-4P,6.8x6.6mm Power Inductors ROHS