LF2823NP-223
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
LF2823NP-223
JLCPCB Part #
C2614502
Package
Plugin
Description
1A 2 22mH@1kHz 650mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS